LG WING Tanıtıldı

LG WING Tanıtıldı. LG WING Nasıl Bir Telefon. Özellikleri. LG markasının uzun bir akıllı telefon üretme geçmişi olduğunu ve tecrübeli olduğunu biliyoruz. LG markası’nın yapabileceği büyük girişlerden birisi olabilir.

LG WING Nasıl Bir Telefon

Son yıllarda akıllı telefon pazarına çok ilginç olan ürünlerle girdiğini göremedim.Görünen o ki bazı şeyler değişir. LG duyurduğu yeni telefonu ile baya ses getirdi ve ses getirmeye devam edecek gibi gözüküyor.

LG WING benim 1.5 ekranlı diye adlandırdığım tasarımla çok güzel gözüküyor. Şimdilik günlük kullanılan uygulamalar telefon için optimize edilmiş gibi gözüküyor.

Eğer geliştirici desteği alırsa telefon çok daha iyi noktalara ulaşabilir. Bu tarz ürünler genelde çok dikkat çekici oluyor. Bazen bazı geliştiriciler sırf kendileri deneyebilmek adına düzenlemeler yapabiliyor.

Telefonu özellikle ben Demir Adam 1 filminde Tony Stark karakteri’ nin kullandığı telefonun 2020 güncellemesi gibi gördüm.

LG telefonun kamera sistemini çok yetenekli tutmuş. Özelliklede kamera sistemi kamera uygulaması ve 1.5 ekranla çok stabil ve hoş bir tasarımla çalışıyor. Farklı kamera ve ekran modları ile telefon bir çok kullanıcı’ nın ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilir çünkü donanım alanında da çok güçlü gözüküyor.

Özellikleri

LG WING işlem gücünü Snapdragon 765G’ den alıyor. Bu işlemci sayesinde telefon hem 5G desteği kazanıyor ve bu işlemci orta-üst segment sınıfta yer alan bir işlemci olduğundan dolayı 800 serisi işlemci kullanan telefonlardan daha ucuz olması beklenebilir.

Ek olarak:

-) 8GB ram

-) 256 GB depolama

-) Ekran: 6,8 inç OLED ana ekran, 3,9 inç ikincil ekran

-) Arka Kamera: 64 MP + 13 MP + 12 MP

-) Ön Kamera: 32 MP

-) Batarya: 4.000 mAh (25 w hızlı şarj adaptörü ile geliyor ve 25 dk içerisinde %50 şarj doldurabiliyorsunuz.)

11.Nesil İntel Core İşlemciler. Yazımı kesinlikle incelemenizi tavsiye ederim.

Author: Arda Tuğsat

Ben Arda Tuğsat, siberparsomen.com adresinde editör ve yöneticiyim. İskenderun Teknik Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği bölümünde öğrenim görmekteyim. Kendimi iyi bir teknoloji okuru ve anlatıcısı olarak değerlendirebilirim. Tüm bunlardan yola çıkarak kendi teknoloji dilimi yansıtmak ve bilgilerimi sizler ile paylaşmak istedim.

7 thoughts on “LG WING Tanıtıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir